O Nas

Nasza nie duża, domowa hodowla piesków rasy beagle i owczarek szetlandzki mieści się nie daleko Warszawy. Zamiłowanie do psów oraz fakt, że zwierzęta te towarzyszą nam od najwcześniejszych dziecięcych lat zrodziły w nas myśl, aby nasze hobby i zamiłowanie do psów realizować poprzez jak największy z nimi kontakt.

Możliwość posiadania szczeniąt, spędzania wolnego czasu z naszymi zwierzakami, wspólne spacery i zabawy dają nam wiele przyjemności.

Nasze pierwsze rasowe psy to: owczarki podhalańskie, następnie rottweilery, a teraz beagle i sheltie. Te małe, wesołe, pełne temperamentu pieski nie pozwalają nam się nudzić. Dzięki nim nasze życie jest dynamiczne, pełne wrażeń.

Dbamy o nasze suki, mioty planujemy w dużych odstępach czasowych. Urodzone szczenięta odchowujemy w domu, wsród ludzi i innych piesków. Dbamy o ich stan fizyczny i psychiczny, socjalizujemy i uczymy podstawowych rzeczy jakie szczenięta powinny znać.

Nasze szczeniaki mają wspaniałą psychikę, są wesołe, odważne, przyjacielsko nastawione do otoczenia. Do swoich nowych domów trafiają zdrowe, odrobaczone i zaszczepione a my służymy radą i pomocą przez cały czas.

Zapraszamy wszystkich miłośników psów na nasza stronę, na której  będą mogli oglądać liczne zdjęcia z wystaw, z zabaw a także zdjęcia szczeniąt, które raz w roku   pojawiają się w naszym domu.